Miercuri, 16-06-2010  |  Medii cls.a VIII a 2010

Ierarhizarea după medii a absolvenţilor de clasa a VIII-a pentru admiterea la liceu - locurile 401 - 800

De Monitorul de Vrancea

401

SEREA A. MADALINA-IULIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.26

9.25

9.03

9.38

402

LORENT M. PAULA

SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOSCUTENI

9.25

9.85

7.72

9.73

403

STAN C. GIANINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCESTII NOI

9.25

9.67

7.66

9.85

404

STRAT S. GIANINA MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.25

9.47

8.36

9.60

405

VRINCEANU C. DRAGOS

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

9.25

9.37

9.03

9.31

406

TRIF G. ADELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.25

9.25

8.61

9.58

407

MOMANU N. LIVIA-CRISTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BATINESTI

9.25

9.20

8.13

9.84

408

MAGADAN P. TEODOR ANDREI

SCOALA DE ARTE SI MESERII PAUNESTI

9.24

9.67

8.27

9.51

409

BANARIE C. CRISTIAN

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

9.24

9.25

8.53

9.60

410

OANA M. DIANA-GEORGIANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII MAICANESTI

9.24

9.20

8.01

9.88

411

STANCIU M. MARIN DORIN

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ION DIACONU" TULNICI

9.24

9.15

8.05

9.89

412

SLUJITORU C. CLAUDIA-ALICE

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.24

9.05

8.58

9.68

413

BEJAN M. MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.23

9.77

8.48

9.35

414

DAVID N. LAURA - PETRONELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.23

9.75

8.11

9.54

415

PALASANU I. MADALINA MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 ADJUD

9.23

9.67

7.86

9.70

416

NECULAE S. ANDREI-ALEXANDRU

SCOALA DE ARTE SI MESERII MAICANESTI

9.23

9.65

7.57

9.86

417

ANTAL A. YOHANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.23

9.50

8.46

9.49

418

BOIAN I. NARCIS COSTIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGELA GHEORGHIU" ADJUD

9.23

9.40

8.61

9.47

419

AVRAM S. RALUCA ALEXADRA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

9.23

9.30

9.65

9.00

420

MOCANU T. PAULA

SCOALA DE ARTE SI MESERII VULTURU

9.23

9.25

8.97

9.35

421

STEFAN M. MADALINA LILIANA

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

9.23

9.20

8.70

9.51

422

POPA T. MIHAELA MADALINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 FITIONESTI

9.23

9.02

8.42

9.74

423

CERNAT C. ELENA

SCOALA DE ARTE SI MESERII VULTURU

9.23

8.90

8.68

9.67

424

LUNGU S. ANDREEA ALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CRISTEI

9.23

8.85

8.52

9.79

425

TINTU S. ALINA STEFANIA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ION DIACONU" TULNICI

9.23

8.62

8.41

9.96

426

FIERARU F. ALBERTO-EDUARD-DANUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.22

9.62

8.78

9.25

427

ANDREI G. MARCELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.22

9.55

8.05

9.64

428

MANTA M. DENISA  NANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ALEXANDRU VLAHUTA" GUGESTI

9.22

9.10

8.58

9.60

429

ILIE G. ANDREI

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MOVILITA

9.22

9.00

8.40

9.75

430

NISCOVEANU N. IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CRISTEI

9.22

8.75

8.58

9.78

431

GIRNEATA L. MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

9.21

9.45

8.72

9.34

432

SPANTULESCU D. OANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ALEXANDRU VLAHUTA" GUGESTI

9.21

9.15

8.25

9.73

433

DRAGAN D. TEODORA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.21

9.05

8.63

9.59

434

COSMA L. CRISTINA-DANIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NANESTI

9.21

9.00

8.43

9.72

435

BEJAN C. IONUT SEBASTIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGELA GHEORGHIU" ADJUD

9.21

8.90

8.87

9.54

436

SMARANDOIU T. LORENA MONICA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "STEFAN CEL MARE SI SFANT" SURAIA

9.21

8.80

8.25

9.91

437

PAPARAU A. ALEXANDRA LAURA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.21

8.17

9.26

9.71

438

HAIMANA N. ROXANA RODICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SURAIA

9.20

9.07

8.01

9.87

439

MOCANU C. SERGIU- FLORIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII ANDREIASU DE JOS

9.20

8.72

8.17

9.97

440

IFRIM G. ALINA - LILIANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII TANASOAIA

9.20

8.65

8.91

9.62

441

LEFTER C. COSMIN-DUMITRU

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.19

10.00

8.00

9.38

442

BINDAR I. RALUCA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.19

9.67

8.77

9.17

443

SPATARU G. CRISTIAN-EUGEN

SCOALA DE ARTE SI MESERII VINTILEASCA

9.19

9.25

8.02

9.76

444

DAMIAN N. IOANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.19

9.15

8.31

9.65

445

SERBAN D. STEFAN BOGDAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.19

9.10

8.42

9.62

446

BRATIE C. FANUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII NISTORESTI

9.19

9.05

8.27

9.73

447

CONSTANTIN S. SIMONA MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

9.19

8.85

9.21

9.36

448

ENE G. DANA GEORGIANA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

9.19

8.70

8.63

9.72

449

BORS S. FLORENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.18

9.75

8.25

9.36

450

RUSU S. ADRIAN STEFAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 POPESTI

9.18

9.50

7.70

9.77

451

HERGHELEGIU M. ANDRA-RAISA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.18

9.40

8.61

9.37

452

MIHAILA D. MIRELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.18

9.32

8.57

9.43

453

POPA N. MIREL

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ALEXANDRU VLAHUTA" GUGESTI

9.18

9.05

8.37

9.66

454

PURUSNIUC G. IRINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.18

9.05

7.96

9.87

455

CHIRILA L. ELENA-FLORINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.18

8.80

9.40

9.27

456

BUSUIOC D. CATALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NARUJA

9.18

8.62

8.43

9.85

457

JITEA S. ALINA-VALENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.17

9.85

8.27

9.28

458

BUHUS C. RAZVAN IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.17

9.75

8.26

9.35

459

MUNTEANU E. GIANINA - CATALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII OBREJITA

9.17

8.60

8.82

9.64

460

LEPADATU F. ANDREEA MELANIA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

9.17

8.55

8.57

9.78

461

ARGHIRA G. GEORGIANA - ALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.17

8.50

8.58

9.80

462

IFTIMIE D. CATALINA - MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.17

8.35

9.11

9.62

463

NEDELCU M. MIHAI-COSMIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.16

9.42

8.88

9.17

464

MIHU P. ALINA - MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

9.16

9.30

8.73

9.32

465

CEAPRAGA G. GEORGIANA COSMINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ALEXANDRU VLAHUTA" GUGESTI

9.16

8.85

8.72

9.54

466

GIRNEATA N. CRISTIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.15

9.07

8.63

9.46

467

LEOPEA I. ANA-MARIA-MADALINA

GRUP SCOLAR "GRIGORE GHEBA" DUMITRESTI

9.15

8.92

8.38

9.66

468

TULACHE G. GEORGIANA MADALINA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

9.15

8.32

8.78

9.75

469

LAPTUCA I. ALINA DANIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" DUMBRAVENI

9.14

10.00

7.58

9.49

470

CAPATINA M. VALENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

9.14

9.15

8.42

9.50

471

TODERASC C. VALENTINA-MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NANESTI

9.14

9.12

7.63

9.92

472

PANFIL N. DENISA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 MARASESTI

9.14

9.00

8.31

9.64

473

BOLDEANU E. ANDREEA - MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII OBREJITA

9.14

8.77

8.91

9.44

474

STOICA C. GABRIELA- IONELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII ROTILESTII MARI

9.14

8.70

8.21

9.84

475

MARDARIE M. DANIELA-FLORENTINA

COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI

9.13

9.22

8.63

9.35

476

ALEXANDRESCU G. CRISTIAN

COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI

9.13

9.20

8.38

9.48

477

IVAN V. IOANA MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.12

9.70

7.27

9.76

478

GHITIU A. ROXANA MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MARASESTI

9.12

9.50

7.80

9.60

479

BONDARENCO M. ROXANA ANDRA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

9.12

9.00

8.21

9.65

480

STEFAN G. GEORGIANA - GABRIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.12

8.80

8.15

9.77

481

PANAITI M. NICOLETA

SCOALA CU CLASELE I-VIII MILCOVUL

9.11

9.85

8.05

9.28

482

IANCU R. GABRIELA - CRISTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VOETIN

9.11

9.50

8.11

9.43

483

VALCU F. NICOLAE- VALENTIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII ANDREIASU DE JOS

9.11

9.22

7.55

9.84

484

MOCANU I. DIANA FLORENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MARASESTI

9.11

9.00

8.01

9.73

485

SCRIPCARU N. ANDREEA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGELA GHEORGHIU" ADJUD

9.11

8.62

8.53

9.66

486

MIRON M. ANDREEA

COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" FOCSANI

9.10

9.55

8.31

9.28

487

STANCIU T. GEORGE

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.10

9.40

7.88

9.56

488

OANCEA N. ALEXANDRU VALENTIN

SCOALA DE ARTE SI MESERII "STEFAN CEL MARE SI SFANT" SURAIA

9.10

9.32

7.65

9.73

489

GHEORGHITA M. ANDRADA  LUCIANA FLORENTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.10

9.15

8.05

9.60

490

RADULESCU G. ANDREI

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.10

9.10

8.55

9.39

491

DRAGAN C. FLORINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "PROF. MIHAI SIMBOTIN" CIRLIGELE

9.10

9.07

8.23

9.55

492

GHEORGHE D. COSMIN

GRUPUL SCOLAR MARASESTI

9.09

9.47

8.00

9.45

493

STOICA C. IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.09

9.22

8.10

9.52

494

GHIBIRDIC O. GEORGE DANIEL

SCOALA DE ARTE SI MESERII PANCIU

9.09

9.02

8.81

9.27

495

ROMAN A. ADRIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NARUJA

9.09

8.82

8.47

9.55

496

CUCOS I. ANDREEA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VIDRA

9.09

8.75

7.77

9.93

497

CRETU L. MIRCEA MARIUS

SCOALA CU CLASELE I-VIII "PRINCIPELE ION GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA" SIHLEA

9.09

8.65

8.17

9.77

498

ZBIRCIOG I. ALEXANDRA-CATALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.09

8.50

8.40

9.73

499

ANDREI M. ALEXANDRU

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.08

9.60

8.56

9.09

500

NICA F. GEORGIANA - LARISA

COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" FOCSANI

9.08

9.57

7.71

9.53

501

CHIRIAC V. GETA IONELIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII GOLESTI

9.08

9.25

7.92

9.59

502

VIRLAN F. CLAUDIU - IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.08

9.17

8.35

9.40

503

SAVA V. ALEXANDRU

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI

9.08

8.97

8.23

9.56

504

TOADER G. MIHAI

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI

9.08

8.35

8.37

9.80

505

GEZICI I. OZLEM

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BILIESTI

9.08

8.25

8.55

9.77

506

STANCIU D. LUANA MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 ADJUD

9.08

8.05

8.62

9.83

507

SAMOILA F. OANA-MADALINA

GRUPUL SCOLAR MARASESTI

9.07

9.55

8.10

9.33

508

PATRASCU G. DENISA GEORGIANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII VULTURU

9.07

9.05

8.63

9.30

509

LACATUS E. CLAUDIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BIRSESTI

9.07

9.05

7.55

9.84

510

POPA R. RAZVAN MIHAI

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 ADJUD

9.07

8.80

8.17

9.66

511

VATRA P. GEORGE-ALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.07

8.75

8.17

9.68

512

OLARU C. DRAGOS-MADALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII ROTILESTII MARI

9.07

8.30

8.65

9.67

513

CREITA C. OLIVIA DIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.06

9.50

7.97

9.39

514

PANAINTE D. BIANCA ANDREEA

SCOALA CU CLASELE I-VIII ADJUDU VECHI

9.06

9.27

7.87

9.56

515

OLARU G. ALIN

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI

9.06

9.15

7.60

9.76

516

STANCIU S. DIANA-DORINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BATINESTI

9.06

9.00

7.68

9.79

517

IANCU D. VALENTIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII BORDESTI

9.06

8.87

8.16

9.62

518

COTARLAN A. LARISA-MIHAIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "PROF. MIHAI SIMBOTIN" CIRLIGELE

9.06

8.62

8.91

9.36

519

TURBATU B. MANUELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI

9.06

8.40

8.52

9.66

520

DAMIAN M. MARA-ANDRADA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.06

7.85

9.60

9.41

521

GRAMA I. DORINEL

SCOALA DE ARTE SI MESERII VINTILEASCA

9.05

9.22

7.63

9.68

522

MUSAT M. EDUARD STEFAN

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

9.05

9.20

8.27

9.37

523

PALADE V. GIORGIANA-LOREDANA

LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE "GH. TATTARASCU" FOCSANI

9.05

9.11

8.10

9.51

524

MODREANU D. OANA DIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "PRINCIPELE ION GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA" SIHLEA

9.05

9.10

7.68

9.72

525

CHELMUS E. IONUT - GABRIEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.05

8.97

8.38

9.43

526

TUDORACHE C. STEFAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.05

8.65

8.55

9.50

527

GROSU D. VASILE

SCOALA CU CLASELE I-VIII GOLOGANU

9.05

8.60

7.98

9.82

528

SERBAN V. NICOLETA-GEORGIANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII HOMOCEA

9.05

8.50

8.06

9.83

529

CHIRIAC G. IONUT

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 FITIONESTI

9.05

8.25

8.73

9.61

530

ANICA G. MADALINA - ALEXANDRA

SCOALA CU CLASELE I-VIII OBREJITA

9.05

8.22

9.10

9.45

531

TATU P. LARISA-ADINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII MAICANESTI

9.05

8.17

8.17

9.93

532

MAXIM BARBU V. RALUCA ALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.04

9.60

7.93

9.32

533

PINZARU N. MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGELA GHEORGHIU" ADJUD

9.04

9.00

7.71

9.74

534

STOICA R. MARIUS - CRISTOFOR

SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA BRADULUI

9.04

8.80

7.58

9.90

535

TOTOLICI I. CRINA VELENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.03

9.45

7.92

9.38

536

TOCA G. GEORGIANA - DANIELA

COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" FOCSANI

9.03

9.37

8.63

9.06

537

STATACHE I. MADALINA CORINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.03

9.32

7.47

9.67

538

TOLEA M. DANIEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

9.03

9.25

8.25

9.31

539

DUMITRIU R. ALISA-DANIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.03

9.15

8.52

9.24

540

BALDOVIN I. LARISA MONICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VIZANTEA RAZASEASCA

9.03

8.90

8.28

9.47

541

DINU M. GABRIELA ALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII PITULUSA

9.03

8.47

8.33

9.66

542

CRIHANA C. VALENTINA MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORI

9.03

8.27

8.65

9.60

543

MUNTEANU L. ALEXANDRU

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.02

9.30

8.11

9.34

544

NICHITOIU S. NICOLETA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.02

9.10

8.16

9.42

545

LUCA I. STEFAN-RAZVAN

GRUPUL SCOLAR MARASESTI

9.02

8.85

8.08

9.59

546

NISCOVEANU I. OTILIA IONELIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CRISTEI

9.02

8.77

8.11

9.60

547

BUCUR G. ALINA-MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

9.01

9.65

7.68

9.36

548

MAXIM D. VALENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

9.01

9.55

8.30

9.10

549

ANGHELUTA G. ALEXANDRU MARIAN

SCOALA DE ARTE SI MESERII PANCIU

9.01

9.40

7.93

9.37

550

DINGU E. MADALINA LENUTA

SCOALA CU CLASELE I-VIII RUGINESTI

9.01

8.55

7.98

9.76

551

URSACHE V. PAUL

SCOALA DE ARTE SI MESERII TANASOAIA

9.01

8.52

8.38

9.58

552

BURIC N. ADRIAN-VLAD

COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI

9.01

8.25

9.05

9.37

553

NAGLER R. DIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

9.00

9.30

7.56

9.58

554

BACIUCA M. MIHAELA RODICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE RADULESCU" BUDESTI

9.00

9.00

7.92

9.54

555

CRISTOIU C. VASILE-GEORGE

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 GAGESTI

9.00

8.97

8.18

9.44

556

NAHORNE D. LUCIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

9.00

8.55

8.18

9.65

557

BULOIU M. IULIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NEREJU MIC

9.00

7.77

9.16

9.55

558

DASCALU V. ANDREI  CRISTIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII PUFESTI

8.99

9.90

7.71

9.18

559

CALIN V. GEORGIANA GILDA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.99

8.90

7.95

9.57

560

MUSCA O. OANA-DORIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.99

8.72

9.08

9.08

561

CRACIUN C. RALUCA-ELENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.99

8.72

8.61

9.33

562

IANCU E. CRISTINA-MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII PUTNA

8.99

8.67

8.23

9.53

563

GULEREZ G. DANIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.99

8.67

8.07

9.61

564

POPA G. CRISTIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.99

8.65

9.08

9.12

565

SAMOILA G. ALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "SIMION MEHEDINTI" SOVEJA

8.99

8.52

7.97

9.74

566

PRISACARU N. ELENA CATALINA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.99

7.92

8.62

9.72

567

SERBAN T. ANDREEA MARIA

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

8.98

9.30

8.21

9.22

568

CIUTA S. IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII VETRESTI HERASTRAU

8.98

9.17

7.30

9.74

569

PADURARU G. BIANCA MARIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.98

9.05

8.05

9.42

570

NOMOLOSANU M. CATALIN TIBERIU

SCOALA CU CLASELE I-VIII GOLOGANU

8.98

9.02

7.48

9.71

571

MAIMASCU I. MIHAIL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.98

9.00

8.28

9.33

572

ALBAN T. VIOLETA

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIMPINEANCA

8.98

8.90

8.05

9.49

573

DABIJA J. ALEXANDRA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 ADJUD

8.98

8.35

8.30

9.64

574

BUICA M. CRISTINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ALEXANDRU VLAHUTA" GUGESTI

8.98

8.17

8.40

9.69

575

TRIF V. GEORGIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII GOLESTI

8.97

9.75

7.28

9.44

576

TIGANUS D. DANIELA - ALEXANDRA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.97

8.35

8.71

9.41

577

COCOS C. MIRABELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SPULBER

8.96

8.95

7.72

9.60

578

PUFLEA D. GINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII VULTURU

8.96

8.55

8.72

9.29

579

GAVRILA F. ADELIN - MARIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.95

9.32

8.93

8.78

580

CUCUTA I. IONUT CATALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 POPESTI

8.95

8.75

7.77

9.65

581

LACATUS V. VASILICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA SARII

8.94

9.47

7.46

9.42

582

POPA N. ANA-MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.94

9.35

8.45

8.99

583

TOMA D. ELENA ADELAIDA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.94

9.35

8.27

9.08

584

HOTAR G. CATALIN - GEORGE

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

8.94

9.32

7.96

9.25

585

LAZAR C. CRISTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.94

9.25

8.00

9.26

586

MATEIAS P. MIHAELA

GRUPUL SCOLAR MARASESTI

8.94

9.00

7.91

9.44

587

TUTOI V. LOREDANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 HAULISCA

8.94

8.87

8.18

9.36

588

NEGUROIU C. ANDREI

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI

8.94

8.80

8.30

9.33

589

RRASNOVEANU V. ANDRA ELENA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI

8.94

8.75

8.80

9.12

590

OPREA V. MIHAI PETRU

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

8.94

8.72

8.17

9.44

591

BRATU G. CATALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 JARISTEA

8.94

8.35

8.77

9.33

592

LATCAN T. VALENTIN - ADRIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.94

8.25

8.56

9.49

593

TALIMBA V. VALENTINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 2 STRAOANE

8.94

7.90

8.06

9.90

594

STOINOIU A. STEFANIA-MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.93

9.45

8.12

9.08

595

STOICA C. OANA-CRISTINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII PLOSCUTENI

8.93

9.22

7.00

9.75

596

FISIC I. MARIUS ADRIAN

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

8.93

9.17

7.77

9.40

597

BRINZOI G. GEORGE IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII "BARBU STEFANESCU DELAVRANCEA" NEGRILESTI

8.93

8.85

8.72

9.08

598

LEONTE G. GINA-MIRELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.93

8.67

8.87

9.10

599

DRAGAN R. GEORGE

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE RADULESCU" BUDESTI

8.93

8.60

7.87

9.63

600

ONUTU F. MARIA AMALIA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.93

8.32

8.08

9.67

601

GEAMBASU S. RAZVAN IULIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 URECHESTI

8.92

9.25

8.03

9.21

602

SACALUS I. CRISTINEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NECULAI JECHIANU" VRINCIOAIA

8.92

9.10

7.68

9.46

603

CERNAT E. ANDREEA - ROBERTA

SCOALA CU CLASELE I-VIII OBREJITA

8.92

8.95

8.53

9.11

604

PALMA N. ALEXANDRU ALIN

SCOALA DE ARTE SI MESERII PANCIU

8.92

8.87

8.26

9.28

605

OITA M. DIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 ADJUD

8.92

8.75

8.30

9.32

606

HARABOR C. RALUCA-OANA

GRUPUL SCOLAR MARASESTI

8.92

8.75

7.98

9.48

607

NISTOR J. NICOLETA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SPULBER

8.92

8.67

7.73

9.64

608

NEGOITA V. DANIEL - EDUARD

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.92

8.15

8.82

9.37

609

MARIAN N. CATALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.91

9.15

7.65

9.43

610

COSTACHE D. CRINA ALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.91

8.90

7.81

9.47

611

BORDEA S. SEBASTIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII VIDRA

8.91

8.75

7.40

9.75

612

GLAVAN T. GABRIELA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "DIMITRIE GUSTI" NEREJU

8.91

8.70

8.21

9.37

613

ROATA N. GEORGE CATALIN

SCOALA DE ARTE SI MESERII PANCIU

8.91

8.57

8.17

9.45

614

IVAN C. ROXANA CATALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE RADULESCU" BUDESTI

8.91

8.45

8.08

9.57

615

GRIGORE D. PETRUTA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SPULBER

8.91

8.40

8.23

9.52

616

IVAN G. CLAUDIA ELENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 ADJUD

8.91

8.35

8.17

9.56

617

BERCIU S. GABRIEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "PROF. MIHAI SIMBOTIN" CIRLIGELE

8.91

8.27

8.42

9.48

618

NEAGU F. MARIUS ANDREI

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.91

8.10

8.28

9.63

619

CHIRICA A. ROBERT-COSTEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.90

9.90

8.31

8.71

620

DUMITRIU S. DRAGOS DANIEL

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

8.90

9.40

7.97

9.12

621

CHITICARU D. COSMIN STEFAN

LICEUL TEORETIC " EMIL BOTTA" ADJUD

8.90

9.20

7.72

9.34

622

DUMITRACHE A. CEZAR - ADRIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.90

9.15

8.02

9.22

623

TOADER P. DORIAN PETRICA

SCOALA DE ARTE SI MESERII VULTURU

8.90

9.00

8.90

8.86

624

BOACNA G. ION - NELU

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

8.90

8.90

8.08

9.32

625

ENACHE S. ANA MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII FARAOANELE

8.90

8.68

7.88

9.52

626

COZARIUC O. DIANA-LAURA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.90

8.65

8.96

9.00

627

BESLEAGA V. ANDREI FLORIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII RASTOACA

8.90

8.17

7.98

9.74

628

VLAD C. LILIANA OANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII RUGINESTI

8.90

7.97

8.01

9.81

629

IVAN C. MIHAELA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ION DIACONU" TULNICI

8.90

7.82

8.06

9.87

630

ZAGAN I. CATALINA COSMINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII GOLESTI

8.89

9.40

7.75

9.21

631

IFTIME D. VIOLETA - CATALINA

COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" FOCSANI

8.89

9.35

8.10

9.06

632

CUCOS I. MARIANA-SIMONA

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 GAGESTI

8.89

9.30

8.03

9.13

633

STEFAN V. AUREL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "IONEL SARBU" CIORASTI

8.89

9.07

7.40

9.55

634

LAZAR C. DANIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII MILCOVUL

8.89

9.00

7.36

9.60

635

BESLEAGA I. IOANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII PUTNA

8.89

8.67

7.86

9.52

636

APOSTU C. ELENA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ALEXANDRU VLAHUTA" GUGESTI

8.89

8.22

8.42

9.46

637

SITARU O. MARIUS CRISTIAN

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.89

7.85

8.15

9.78

638

ULUITU C. CAMELIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.88

9.10

8.96

8.73

639

BANU I. FLORIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.88

9.10

8.86

8.79

640

BURLACU C. IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA SARII

8.88

9.07

7.48

9.49

641

TARCHILA C. MADALINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 CAMPURI

8.88

8.90

8.08

9.27

642

MIHAI M. ELENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII HINGULESTI

8.88

8.90

7.66

9.49

643

PINTILIE G. FLORIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.88

8.90

7.43

9.61

644

LADARU V. COSTICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII SPINESTI

8.88

8.87

7.00

9.84

645

ALECU S. CRISTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.88

8.85

7.96

9.37

646

SANDU D. ROBERT

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.88

8.75

8.30

9.25

647

DURLEA S. GABRIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 URECHESTI

8.88

8.75

7.58

9.60

648

RENTA I. ANA MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 ADJUD

8.88

8.72

7.23

9.79

649

DINU L. LAURA-CRISTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NANESTI

8.88

8.67

7.68

9.59

650

CIOBOTARU D. ANA MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGELA GHEORGHIU" ADJUD

8.88

8.62

8.40

9.25

651

GERU N. ANDREEA

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 FITIONESTI

8.88

8.30

8.63

9.30

652

CRACIUN I. ANDREEA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.87

9.17

8.00

9.16

653

RAUTA I. IOAN - ALEXANDRU

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.87

9.15

8.15

9.10

654

MATEIU V. PAUL IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BILIESTI

8.87

8.82

7.95

9.36

655

COVACI C. MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.87

8.80

7.91

9.39

656

PUNGA A. PAUL-ALEXANDRU

COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI

8.87

8.75

8.26

9.24

657

BUHUS C. STEFANUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

8.87

8.65

7.32

9.76

658

CHIRIAC V. LAURENTIU SABINUS

SCOALA CU CLASELE I-VIII BORDESTI

8.87

8.42

7.83

9.63

659

PATRASCU L. MONICA - LARISA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.87

8.40

8.12

9.48

660

POEDE F. LOREDANA ELENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MOVILITA

8.87

7.80

8.45

9.63

661

TUGUI A. ROXANA  GIORGIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII DOMNESTI-TIRG

8.87

7.57

8.68

9.63

662

CRACIUN C. CLAUDIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.86

9.12

7.70

9.32

663

HAPAU S. ANDREEA - STEFANIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VOETIN

8.86

9.10

7.61

9.37

664

BERTA G. LENUTA

SCOALA CU CLASELE I-VIII IRESTI

8.86

8.80

7.76

9.45

665

TUTOVEANU G. ADELINA-GEORGIANA-ALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIPICESTI

8.86

8.50

8.06

9.45

666

CODRESCU D. LUMINITA-CRISTINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII MAICANESTI

8.86

8.42

7.58

9.73

667

DONISANU G. VALENTINA MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORI

8.86

8.40

8.61

9.22

668

POIANA N. DIANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 GAGESTI

8.86

8.37

8.27

9.40

669

BORCAIAS V. LOREDANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BAHNELE

8.86

7.80

8.03

9.81

670

MAROLA C. IULIA - ELENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII SERBANESTI

8.85

10.00

6.13

9.65

671

ILIESCU S. OANA - BIANCA

COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" FOCSANI

8.85

9.42

7.83

9.09

672

TOPEA D. CORINA GEORGIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 COTESTI

8.85

8.47

8.13

9.40

673

OLARU V. MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NANESTI

8.85

8.35

7.87

9.60

674

KRASOVSCHI S. ROBERT ALEX

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 FOCSANI

8.85

7.80

8.17

9.72

675

IONICA S. ANDREEA

SCOALA DE ARTE SI MESERII MAICANESTI

8.84

9.07

7.05

9.63

676

BACILA D. ANA-MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "PROF. MIHAI SIMBOTIN" CIRLIGELE

8.84

8.75

8.57

9.03

677

ALEXE C. ALINA-MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.84

8.72

7.87

9.40

678

NECOARA N. ALIN-IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII NARUJA

8.84

8.72

7.35

9.66

679

DESPA G. TIBERIU

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.84

8.67

7.56

9.58

680

MALACU G. IULIANA-LOREDANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.84

8.50

8.53

9.17

681

FATU M. ADREEA CRISTINA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.84

7.82

8.52

9.52

682

HIRLAU S. MUGUREL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.83

9.70

7.76

8.93

683

IRIMESCU L. MADALINA-ELIZA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.83

9.25

7.67

9.20

684

DRAGOI C. DANIEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.83

8.95

7.45

9.46

685

CHIRICA R. MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.83

8.75

8.46

9.07

686

ENACHE M. VALENTIN-ALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII HINGULESTI

8.83

8.75

7.52

9.53

687

BOSTAN N. MARIA MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAIL ARMENCEA" ADJUD

8.83

8.60

7.82

9.45

688

CALFA I. MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

8.83

8.57

7.43

9.67

689

BATRINU B. TEODORA

SCOALA DE ARTE SI MESERII TATARANU

8.83

8.47

7.71

9.58

690

SERBU C. ANDREI -GEORGE

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 CAMPURI

8.83

8.12

8.10

9.55

691

VILCU F. MADALINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII GURA CALITEI

8.83

8.12

7.48

9.87

692

SERB M. MIREL

SCOALA CU CLASELE I-VIII ROTILESTII MARI

8.83

7.90

7.78

9.82

693

ROSCA S. GABRIEL

GRUP SCOLAR "GRIGORE GHEBA" DUMITRESTI

8.82

8.45

8.25

9.30

694

STANCIU G. FLORIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.81

9.25

7.71

9.15

695

GOGANCEA S. MIHAELA-STEFANIA

COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI

8.81

8.77

8.08

9.21

696

RADU V. IONUT AURAS

SCOALA DE ARTE SI MESERII VULTURU

8.81

8.27

8.92

9.04

697

GAVRILA R. COSMIN TEODOR

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BILIESTI

8.81

8.07

8.51

9.34

698

ACATRINEI G. ADRIANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII PAUNESTI

8.80

9.45

6.70

9.53

699

BADIU S. VLADUT-THEODOR

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.80

9.27

7.95

9.00

700

RATA C. FLORINA - ELENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.80

9.20

8.40

8.80

701

ZAMFIRESCU R. MARIUS-ALEXANDRU

SCOALA CU CLASELE I-VIII "PROF. MIHAI SIMBOTIN" CIRLIGELE

8.80

8.95

8.17

9.05

702

GHEORGHITA N. MAILA-CORNELIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.80

8.80

7.46

9.47

703

BOLDEANU V. MARIUS

SCOALA DE ARTE SI MESERII MAICANESTI

8.80

8.60

7.30

9.65

704

CIRLIORU I. CATALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SPULBER

8.80

8.47

7.15

9.79

705

PALADE E. COSMIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.80

8.42

8.13

9.34

706

GHINEA I. VLADUT BOGDAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 GUGESTI

8.80

8.37

8.13

9.35

707

CHIRIAC G. BIANCA DANIELA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.80

7.90

8.00

9.65

708

DRAGAN V. MINODORA

SCOALA CU CLASELE I-VIII RUGINESTI

8.80

7.55

8.12

9.77

709

IRIMIA V. OANA DIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.79

9.50

7.63

9.02

710

CIOBOTARU V. NICOLETA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORI

8.79

8.82

7.93

9.22

711

VRANCEANU D. ROBERT

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGELA GHEORGHIU" ADJUD

8.79

8.60

8.01

9.28

712

BURLOIU T. IONELA VIOLETA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.79

8.60

7.27

9.66

713

CAZAN I. NICUSOR FLORIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII ADJUDU VECHI

8.79

8.05

7.96

9.58

714

BENGA A. LAURA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.78

8.90

7.81

9.21

715

PINTILIE G. IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.78

8.75

7.86

9.26

716

SMOC I. MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.78

8.65

8.16

9.16

717

COSTIN N. ANA-MARIA

GRUPUL SCOLAR MARASESTI

8.78

8.65

7.77

9.35

718

GIRLEANU G. MARIUS CATALIN

SCOALA DE ARTE SI MESERII PANCIU

8.78

8.60

8.45

9.05

719

PLOSCARU M. COSMIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.78

8.50

7.45

9.59

720

ILIE I. GEORGE-MARIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "IONEL SARBU" CIORASTI

8.78

8.07

7.96

9.55

721

MIRON P. CARMEN-LAURA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.78

8.00

7.88

9.63

722

BRATU N. IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MARASESTI

8.78

7.90

8.13

9.56

723

FERARU I. ANDRA - LOREDANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.78

7.80

7.82

9.75

724

LABUNTU N. LAURENTIU-CATALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.77

9.17

7.15

9.39

725

LAZAR F. ADRIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.77

8.97

8.38

8.88

726

DOBRIN C. IOANA ALEXANDRA LUCIA

SCOALA DE ARTE SI MESERII PANCIU

8.77

8.90

8.13

9.03

727

MARDARE C. CRINA-MIRUNA

LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE "GH. TATTARASCU" FOCSANI

8.77

8.72

7.76

9.31

728

DOGARU I. IRINA FLORENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII IRESTI

8.77

8.70

7.83

9.29

729

SPATARU O. VASILE ROBERT

SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAIL ARMENCEA" ADJUD

8.77

8.65

7.65

9.40

730

PANAITE T. LIVIA-MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.77

8.57

8.67

8.93

731

TRIFAN L. BOGDAN-CIPRIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.77

8.55

8.01

9.27

732

ARSENE V. ANA MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE V. BALAN" LACU LUI BABAN

8.77

8.30

8.12

9.34

733

PARASCHIV M. FLORENTINA-OANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII VULTURU

8.77

8.30

7.95

9.43

734

CHELMUS I. CRISTINA FLORENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORI

8.77

8.20

7.80

9.54

735

MAFTEI M. COSMINA - RODICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FOCSANI

8.77

8.10

7.98

9.50

736

NEGOITA S. SIMONA-MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII JITIA

8.77

7.52

8.61

9.49

737

BARBALATA N. MIRELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII GOLOGANU

8.77

7.32

8.65

9.57

738

MOCANU S. DANIEL-IULIAN

SCOALA DE ARTE SI MESERII VULTURU

8.76

9.30

8.72

8.51

739

TIRILA C. VERONICA ELENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 POPESTI

8.76

9.20

7.53

9.16

740

VILCU M. IUSTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 HAULISCA

8.76

9.00

7.63

9.21

741

STRATULAT D. BOGDAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.76

8.80

8.15

9.06

742

TANASE I. RAUL-MIREL

LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE "GH. TATTARASCU" FOCSANI

8.76

8.76

7.17

9.57

743

PRIMOVARUS V. LOREDANA GIORGIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" DUMBRAVENI

8.76

8.50

7.77

9.40

744

CHELARU V. IOANA CRISTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 STRAOANE

8.76

8.45

7.33

9.63

745

IONESCU I. ANDREEA-CATALINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII HOMOCEA

8.76

8.25

7.35

9.72

746

JITARU F. STELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "PRINCIPELE ION GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA" SIHLEA

8.76

8.22

7.70

9.57

747

BOSTAN G. CRISTINA ELENA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 ADJUD

8.76

7.85

8.35

9.43

748

NOVAC I. IONUT LAURENTIU

SCOALA DE ARTE SI MESERII PAUNESTI

8.75

8.77

7.37

9.43

749

OCHIUZ C. MADALINA CAMELIA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ALEXANDRU VLAHUTA" GUGESTI

8.75

8.57

7.33

9.56

750

POGAN G. SIMONA  IONELIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII RACOASA

8.75

8.42

7.38

9.61

751

MOISA E. BENIAMN EMIL

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 ADJUD

8.75

8.37

7.51

9.57

752

BIRSESCU D. IOAN-ANDREI

SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIPICESTI

8.75

7.87

7.92

9.62

753

MOCANU G. CRISTIAN

SCOALA DE ARTE SI MESERII "STEFAN CEL MARE SI SFANT" SURAIA

8.75

7.72

8.00

9.65

754

DINU V. SILVIU DANIEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.74

9.40

7.13

9.22

755

FASIOIU M. CORINA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.74

7.90

8.07

9.51

756

BUSILA V. VASILICA ADRIAN

SCOALA DE ARTE SI MESERII "ION DIACONU" TULNICI

8.74

7.72

8.10

9.58

757

MIHALACHE L. FLORIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII SERBANESTI

8.73

9.20

7.26

9.24

758

CAZACU C. DIANA-BIANCA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.73

9.00

7.61

9.16

759

SAVIN C. ANDREEA-LUMINITA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NECULAI JECHIANU" VRINCIOAIA

8.73

8.90

7.35

9.34

760

HURJUI N. MARIANA

LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE "GH. TATTARASCU" FOCSANI

8.73

8.53

7.28

9.56

761

CERNEAVSCHI E. DELIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.73

8.25

8.37

9.15

762

TEODORESCU G. DIANA - MONICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.73

7.90

8.31

9.36

763

IOSEF D. MADALINA GEORGIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.72

9.55

6.87

9.23

764

FILOTE I. ANDREI

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.72

9.10

8.22

8.79

765

TUTOVEANU A. RALUCA-MADALINA

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 GAGESTI

8.72

8.82

8.01

9.03

766

PATRASCAN G. ELENA-MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BATINESTI

8.72

8.65

7.41

9.41

767

VLAD D. RAZVAN ANDREI

SCOALA CU CLASELE I-VIII DOMNESTI-TIRG

8.72

8.55

8.03

9.16

768

SCIRLAT N. ANDREEA IOANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BORDESTI

8.72

8.42

7.88

9.30

769

DASAGA D. EMANUEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 ADJUD

8.72

8.27

7.57

9.52

770

ALECU C. REBECA-DENISSA

LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE "GH. TATTARASCU" FOCSANI

8.72

8.27

7.27

9.67

771

DATCU I. ALINA-FINORELA

SCOALA DE ARTE SI MESERII CHIOJDENI

8.72

8.25

8.20

9.22

772

NECHIFOR I. MARIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.72

8.15

7.51

9.62

773

COTIRLAN I. MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.72

8.07

8.78

9.02

774

VRABIE V. NICOLETA ANDREEA

LICEUL TEORETIC " DUILIU ZAMFIRESCU " ODOBESTI

8.72

7.95

7.77

9.59

775

STATACHE G. IONELIA SIMONA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "STEFAN CEL MARE SI SFANT" SURAIA

8.72

7.95

7.37

9.79

776

POPA A. ANA  MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII PUFESTI

8.72

7.75

8.13

9.50

777

PORUMBOIU A. CORINA RODICA

SCOALA DE ARTE SI MESERII "STEFAN CEL MARE SI SFANT" SURAIA

8.71

9.35

6.33

9.59

778

OPREA I. COSMIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.71

9.30

7.88

8.84

779

CIORASTEANU M. LAVINIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.71

9.05

7.40

9.20

780

MOCANU C. TEODOR

SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE IORGA" FOCSANI

8.71

8.70

7.27

9.44

781

DUMITRESCU I. STEFANIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VOETIN

8.71

8.60

7.95

9.16

782

FIEROIU F. FERARRI - IOANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.71

8.40

7.45

9.51

783

MARCU R. ADELINA

GRUPUL SCOLAR MARASESTI

8.71

8.30

7.86

9.34

784

GHITULESCU N. DANIEL IONUT

SCOALA CU CLASELE I-VIII BORDESTI

8.71

8.02

7.90

9.47

785

DUMITRASCU D. MARIUS CATALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII CINDESTI

8.71

7.87

8.01

9.49

786

ANGHELUTA G. IONUT -PAUL

SCOALA DE ARTE SI MESERII NR. 1 CAMPURI

8.71

7.82

8.32

9.36

787

PLESCA A. CRISTIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.70

9.45

8.07

8.64

788

HIRLAU S. CATALIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.70

9.32

7.66

8.92

789

ANDRIES N. ANDREEA ALEXANDRA

SCOALA DE ARTE SI MESERII PANCIU

8.70

9.15

7.06

9.31

790

SOARE I. MARIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 HAULISCA

8.70

8.57

8.17

9.03

791

CROITORU C. BIANCA

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUSLEA

8.70

8.30

7.91

9.30

792

BORS A. ALEXANDRU MANUEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MARASESTI

8.70

7.92

7.66

9.62

793

IFRIM F. RALUCA-MADALINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "STEFAN CEL MARE" FOCSANI

8.70

7.85

8.31

9.33

794

VIZITIU C. ANA-MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII JITIA

8.70

7.52

8.41

9.45

795

LEUSTEAN V. LARISA-MARIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN" FOCSANI

8.69

9.42

7.26

9.05

796

FATU L. CRISTIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.69

8.65

8.52

8.80

797

PREDOIU D. ELENA - RALUCA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI

8.69

8.30

8.35

9.07

798

SILIVESTRU V. ELENA DIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 ADJUD

8.69

8.30

7.90

9.29

799

HOREANGA V. GEORGIANA-VIOLETA

SCOALA CU CLASELE I-VIII TIFESTI

8.69

8.07

7.18

9.76

800

STAICU D. ROXANA MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

8.68

9.05

8.68

8.50